Aktualności

19.02.2021 r. - HARMONOGRAM PRACY KOMISJI SOCJALNEJ.

Informujemy, że Komisja Socjalna Emerytów i Rencistów Policji KWP w Katowicach przedstawiła harmonogram posiedzeń w 2021 roku. Dokumenty, o których mowa w harmonogramie, znajdują się również w naszej witrynie, w zakładce: Dokumenty ➜ Świadczenia socjalne.

Jak wiecie, ruszyły szczepienia przeciwko COVID-19. Wszystkie ważne i potrzebne informacje znajdziecie tutaj. Podpowiemy tylko dwie podstrony tego serwisu:
🔸 Dlaczego warto się zaszczepić?
🔸 Mapa punktów szczepień.
W procedurze szczepienia przewidziany jest lekarski wywiad przesiewowy, w czasie którego osoba chcąca się zaszczepić przedkłada stosowny kwestionariusz. Zamieszczamy go tutaj. Jest to dokument off-line, więc należy zapisać go w komputerze, wydrukować i wypełnić.

Przypominamy, że jest to tylko szczepienie przeciwko określonemu wirusowi. Nie jest to lekarstwo na nieśmiertelność, więc nawet po zaszczepieniu się trzeba zachować zdrowy rozsądek i stosować się do obowiązujących zaleceń.

W listopadzie ub.r. informowaliśmy o piśmie, dot. sytuacji materialnej najstarszych osób, objętych ustawą z 16 grudnia 2016 r., które Prezes ZG SEiRP złożył u Dyrektora ZER MSWiA. Z otrzymanej odpowiedzi wynika, że organ emerytalny podjął bądź podejmie działania, mające na celu ułatwienie przyznania świadczenia uzupełniającego zainteresowanym.

Designed with Mobirise - Learn more